Alle 565 Belgische gemeenten met een cijfer, gerangschikt op werkgelegenheidsgraad 20–64 (%) (1 januari 2021).
Werkgelegenheidsgraad 20–64 jaar (1 januari 2021) in België: 71,7 % — gewogen gemiddelde van 565 gemeenten.
Zie ook: De werkgelegenheidsgraad per gemeente: waar werken de meeste 20- tot 64-jarigen? (Census 2021)
| # | Gemeente | Werkgelegenheidsgraad 20–64 jaar (1 januari 2021) |
|---|---|---|
| 1 | Horebeke | 85,1 % |
| 2 | Wingene | 83,9 % |
| 3 | Oostrozebeke | 83,6 % |
| 4 | Lichtervelde | 83,4 % |
| 5 | Zonnebeke | 83,4 % |
| 6 | Hooglede | 83,3 % |
| 7 | Kruisem | 83,3 % |
| 8 | Lo-Reninge | 83,0 % |
| 9 | Wortegem-Petegem | 83,0 % |
| 10 | Staden | 82,9 % |
| 11 | Anzegem | 82,8 % |
| 12 | Deerlijk | 82,7 % |
| 13 | Oostkamp | 82,5 % |
| 14 | Pittem | 82,5 % |
| 15 | Maarkedal | 82,5 % |
| 16 | Aalter | 82,5 % |
| 17 | Pepingen | 82,5 % |
| 18 | Boutersem | 82,4 % |
| 19 | Wielsbeke | 82,2 % |
| 20 | Ingelmunster | 82,2 % |
| 21 | Sint-Lievens-Houtem | 82,2 % |
| 22 | Zedelgem | 82,1 % |
| 23 | Oosterzele | 82,1 % |
| 24 | Glabbeek | 82,0 % |
| 25 | Zulte | 82,0 % |
| 26 | Vleteren | 82,0 % |
| 27 | Boortmeerbeek | 82,0 % |
| 28 | Kluisbergen | 82,0 % |
| 29 | Ledegem | 81,9 % |
| 30 | Dentergem | 81,9 % |
| 31 | Langemark-Poelkapelle | 81,9 % |
| 32 | Kortenaken | 81,9 % |
| 33 | Kampenhout | 81,9 % |
| 34 | Alveringem | 81,7 % |
| 35 | Bertem | 81,7 % |
| 36 | Opwijk | 81,6 % |
| 37 | Nazareth-De Pinte | 81,6 % |
| 38 | Deinze | 81,5 % |
| 39 | Zwalm | 81,5 % |
| 40 | Affligem | 81,5 % |
| 41 | Rotselaar | 81,5 % |
| 42 | Kaprijke | 81,4 % |
| 43 | Jabbeke | 81,4 % |
| 44 | Damme | 81,4 % |
| 45 | Pajottegem | 81,4 % |
| 46 | Linter | 81,3 % |
| 47 | Holsbeek | 81,3 % |
| 48 | Londerzeel | 81,2 % |
| 49 | Lochristi | 81,2 % |
| 50 | Moorslede | 81,2 % |
| 51 | Kortemark | 81,2 % |
| 52 | Haacht | 81,2 % |
| 53 | Zuienkerke | 81,2 % |
| 54 | Zwevegem | 81,1 % |
| 55 | Ardooie | 81,1 % |
| 56 | Bever | 81,0 % |
| 57 | Zemst | 81,0 % |
| 58 | Ternat | 81,0 % |
| 59 | Rumst | 81,0 % |
| 60 | Maldegem | 80,9 % |
| 61 | Merelbeke-Melle | 80,9 % |
| 62 | Lierde | 80,9 % |
| 63 | Bekkevoort | 80,8 % |
| 64 | Wevelgem | 80,8 % |
| 65 | Herent | 80,8 % |
| 66 | Laarne | 80,8 % |
| 67 | Destelbergen | 80,8 % |
| 68 | Houthulst | 80,8 % |
| 69 | Evergem | 80,8 % |
| 70 | Beernem | 80,8 % |
| 71 | Koekelare | 80,7 % |
| 72 | Mont-de-l'Enclus | 80,7 % |
| 73 | Ichtegem | 80,7 % |
| 74 | Merchtem | 80,7 % |
| 75 | Buggenhout | 80,7 % |
| 76 | Amel | 80,6 % |
| 77 | Putte | 80,6 % |
| 78 | Tielt-Winge | 80,6 % |
| 79 | Herzele | 80,5 % |
| 80 | Sint-Laureins | 80,5 % |
| 81 | Vaux-sur-Sûre | 80,5 % |
| 82 | Assenede | 80,5 % |
| 83 | Léglise | 80,5 % |
| 84 | Kapelle-op-den-Bos | 80,5 % |
| 85 | Ranst | 80,5 % |
| 86 | Lendelede | 80,4 % |
| 87 | Tielt | 80,4 % |
| 88 | Lebbeke | 80,4 % |
| 89 | Hoegaarden | 80,4 % |
| 90 | Voeren | 80,4 % |
| 91 | Nieuwerkerken | 80,3 % |
| 92 | Gavere | 80,3 % |
| 93 | Wichelen | 80,3 % |
| 94 | Izegem | 80,2 % |
| 95 | Rijkevorsel | 80,2 % |
| 96 | Zandhoven | 80,2 % |
| 97 | Lubbeek | 80,1 % |
| 98 | Roosdaal | 80,1 % |
| 99 | Kuurne | 80,1 % |
| 100 | Huldenberg | 80,1 % |
| 101 | Waregem | 80,1 % |
| 102 | Thimister-Clermont | 80,1 % |
| 103 | Lennik | 80,1 % |
| 104 | Büllingen | 80,0 % |
| 105 | Diksmuide | 80,0 % |
| 106 | Sint-Katelijne-Waver | 80,0 % |
| 107 | Bonheiden | 80,0 % |
| 108 | Kontich | 79,9 % |
| 109 | Begijnendijk | 79,9 % |
| 110 | Lievegem | 79,9 % |
| 111 | Haaltert | 79,9 % |
| 112 | Puurs-Sint-Amands | 79,9 % |
| 113 | Oudenburg | 79,8 % |
| 114 | Geetbets | 79,8 % |
| 115 | Nijlen | 79,7 % |
| 116 | Dalhem | 79,7 % |
| 117 | Oud-Heverlee | 79,7 % |
| 118 | Schelle | 79,7 % |
| 119 | Donceel | 79,6 % |
| 120 | Lint | 79,6 % |
| 121 | Niel | 79,5 % |
| 122 | Faimes | 79,5 % |
| 123 | Retie | 79,5 % |
| 124 | Berlaar | 79,5 % |
| 125 | Poperinge | 79,5 % |
| 126 | Tremelo | 79,5 % |
| 127 | Steenokkerzeel | 79,4 % |
| 128 | Aarschot | 79,4 % |
| 129 | Bornem | 79,3 % |
| 130 | Alken | 79,3 % |
| 131 | Heuvelland | 79,3 % |
| 132 | Heist-op-den-Berg | 79,3 % |
| 133 | Fernelmont | 79,3 % |
| 134 | Brakel | 79,3 % |
| 135 | Hoogstraten | 79,3 % |
| 136 | Lede | 79,3 % |
| 137 | Vosselaar | 79,2 % |
| 138 | Kortenberg | 79,2 % |
| 139 | Verlaine | 79,2 % |
| 140 | Veurne | 79,2 % |
| 141 | Bocholt | 79,1 % |
| 142 | Riemst | 79,1 % |
| 143 | Arendonk | 79,1 % |
| 144 | Zottegem | 79,1 % |
| 145 | Erpe-Mere | 79,1 % |
| 146 | Hoeilaart | 79,1 % |
| 147 | Kalmthout | 79,1 % |
| 148 | Brecht | 79,1 % |
| 149 | La Bruyère | 79,1 % |
| 150 | Balen | 79,1 % |
| 151 | Laakdal | 79,1 % |
| 152 | Héron | 79,0 % |
| 153 | Harelbeke | 79,0 % |
| 154 | Lummen | 79,0 % |
| 155 | Assesse | 78,9 % |
| 156 | Sankt Vith | 78,9 % |
| 157 | Zoutleeuw | 78,9 % |
| 158 | Sint-Martens-Latem | 78,9 % |
| 159 | Herk-de-Stad | 78,9 % |
| 160 | Beerse | 78,8 % |
| 161 | Wuustwezel | 78,8 % |
| 162 | Halen | 78,8 % |
| 163 | Jalhay | 78,8 % |
| 164 | Kasterlee | 78,8 % |
| 165 | Oudsbergen | 78,8 % |
| 166 | Clavier | 78,8 % |
| 167 | Hulshout | 78,7 % |
| 168 | Herenthout | 78,7 % |
| 169 | Berlare | 78,7 % |
| 170 | Hamme | 78,7 % |
| 171 | Walhain | 78,7 % |
| 172 | Westerlo | 78,7 % |
| 173 | Avelgem | 78,7 % |
| 174 | Sint-Gillis-Waas | 78,6 % |
| 175 | Waasmunster | 78,6 % |
| 176 | Stekene | 78,6 % |
| 177 | Stabroek | 78,6 % |
| 178 | Aartselaar | 78,6 % |
| 179 | Torhout | 78,6 % |
| 180 | Grobbendonk | 78,6 % |
| 181 | Hove | 78,6 % |
| 182 | Malle | 78,5 % |
| 183 | Hamois | 78,5 % |
| 184 | Meerhout | 78,5 % |
| 185 | Meise | 78,5 % |
| 186 | Keerbergen | 78,5 % |
| 187 | Halle | 78,4 % |
| 188 | Wommelgem | 78,4 % |
| 189 | Gingelom | 78,3 % |
| 190 | Wervik | 78,3 % |
| 191 | Weismes | 78,3 % |
| 192 | Braives | 78,3 % |
| 193 | Dessel | 78,3 % |
| 194 | Zoersel | 78,3 % |
| 195 | Ravels | 78,3 % |
| 196 | Oudenaarde | 78,2 % |
| 197 | Bree | 78,2 % |
| 198 | Olne | 78,2 % |
| 199 | Itter | 78,2 % |
| 200 | Peer | 78,2 % |
| 201 | Lille | 78,2 % |
| 202 | Éghezée | 78,2 % |
| 203 | Vorselaar | 78,2 % |
| 204 | Wellen | 78,1 % |
| 205 | Bütgenbach | 78,1 % |
| 206 | Baarle-Hertog | 78,1 % |
| 207 | Ieper | 78,1 % |
| 208 | Beersel | 78,0 % |
| 209 | Hemiksem | 78,0 % |
| 210 | Gistel | 78,0 % |
| 211 | Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht | 77,9 % |
| 212 | Schilde | 77,9 % |
| 213 | Kapellen | 77,9 % |
| 214 | Pelt | 77,9 % |
| 215 | Tessenderlo-Ham | 77,9 % |
| 216 | Oud-Turnhout | 77,9 % |
| 217 | Wijnegem | 77,8 % |
| 218 | Heers | 77,8 % |
| 219 | Modave | 77,8 % |
| 220 | Edegem | 77,8 % |
| 221 | Duffel | 77,8 % |
| 222 | Villers-la-Ville | 77,8 % |
| 223 | Scherpenheuvel-Zichem | 77,8 % |
| 224 | Tintigny | 77,7 % |
| 225 | Overijse | 77,7 % |
| 226 | As | 77,7 % |
| 227 | Bierbeek | 77,7 % |
| 228 | Olen | 77,6 % |
| 229 | Roeselare | 77,6 % |
| 230 | Bilzen-Hoeselt | 77,6 % |
| 231 | Zonhoven | 77,6 % |
| 232 | Aubel | 77,5 % |
| 233 | Schoten | 77,5 % |
| 234 | Liedekerke | 77,5 % |
| 235 | Boechout | 77,5 % |
| 236 | Herselt | 77,5 % |
| 237 | Wetteren | 77,5 % |
| 238 | Perwijs | 77,5 % |
| 239 | Kinrooi | 77,5 % |
| 240 | Berloz | 77,5 % |
| 241 | Geel | 77,5 % |
| 242 | Zutendaal | 77,4 % |
| 243 | Wasseiges | 77,4 % |
| 244 | Dilbeek | 77,4 % |
| 245 | Grimbergen | 77,4 % |
| 246 | Mont-Saint-Guibert | 77,4 % |
| 247 | Merksplas | 77,4 % |
| 248 | Neupré | 77,4 % |
| 249 | Étalle | 77,3 % |
| 250 | Landen | 77,3 % |
| 251 | Diepenbeek | 77,3 % |
| 252 | Hechtel-Eksel | 77,3 % |
| 253 | Frasnes-lez-Anvaing | 77,3 % |
| 254 | Ninove | 77,3 % |
| 255 | Ohey | 77,2 % |
| 256 | Sprimont | 77,2 % |
| 257 | Tinlot | 77,2 % |
| 258 | Dendermonde | 77,1 % |
| 259 | Remicourt | 77,1 % |
| 260 | Denderleeuw | 77,1 % |
| 261 | Libin | 77,1 % |
| 262 | Theux | 77,0 % |
| 263 | Juprelle | 77,0 % |
| 264 | Bevekom | 76,9 % |
| 265 | Incourt | 76,9 % |
| 266 | Nandrin | 76,9 % |
| 267 | Elzele | 76,9 % |
| 268 | Tenneville | 76,8 % |
| 269 | Anthisnes | 76,8 % |
| 270 | Ramillies | 76,7 % |
| 271 | Mortsel | 76,7 % |
| 272 | Geer | 76,7 % |
| 273 | Brugge | 76,7 % |
| 274 | Zele | 76,7 % |
| 275 | Asse | 76,6 % |
| 276 | Burdinne | 76,6 % |
| 277 | Celles | 76,6 % |
| 278 | Fexhe-le-Haut-Clocher | 76,6 % |
| 279 | Spiere-Helkijn | 76,5 % |
| 280 | Essen | 76,5 % |
| 281 | Lokeren | 76,5 % |
| 282 | Attert | 76,5 % |
| 283 | Baelen | 76,5 % |
| 284 | Orp-Jauche | 76,4 % |
| 285 | Graven | 76,2 % |
| 286 | Hamont-Achel | 76,2 % |
| 287 | Manhay | 76,1 % |
| 288 | Kasteelbrakel | 76,1 % |
| 289 | Temse | 76,1 % |
| 290 | Lijsem | 76,0 % |
| 291 | Sint-Pieters-Leeuw | 76,0 % |
| 292 | Villers-le-Bouillet | 76,0 % |
| 293 | Heilissem | 75,9 % |
| 294 | Lier | 75,9 % |
| 295 | Hasselt | 75,9 % |
| 296 | Havelange | 75,9 % |
| 297 | Kortrijk | 75,8 % |
| 298 | Gesves | 75,8 % |
| 299 | Crisnée | 75,8 % |
| 300 | Floreffe | 75,8 % |
| 301 | Chaumont-Gistoux | 75,7 % |
| 302 | Blegny | 75,7 % |
| 303 | Lommel | 75,6 % |
| 304 | Geraardsbergen | 75,5 % |
| 305 | Marchin | 75,5 % |
| 306 | Herentals | 75,5 % |
| 307 | Willebroek | 75,4 % |
| 308 | Mol | 75,4 % |
| 309 | Lontzen | 75,4 % |
| 310 | Ferrières | 75,4 % |
| 311 | Genepiën | 75,4 % |
| 312 | Tongeren-Borgloon | 75,3 % |
| 313 | Aalst | 75,3 % |
| 314 | Brasschaat | 75,3 % |
| 315 | Hannuit | 75,3 % |
| 316 | Opzullik | 75,3 % |
| 317 | Chastre | 75,2 % |
| 318 | Neufchâteau | 75,1 % |
| 319 | Brunehaut | 75,1 % |
| 320 | Eigenbrakel | 75,1 % |
| 321 | Wemmel | 75,1 % |
| 322 | Drogenbos | 75,1 % |
| 323 | Stavelot | 75,1 % |
| 324 | Menen | 75,0 % |
| 325 | Gembloers | 75,0 % |
| 326 | Sombreffe | 75,0 % |
| 327 | Herve | 75,0 % |
| 328 | Mechelen | 75,0 % |
| 329 | Profondeville | 74,9 % |
| 330 | Habay | 74,8 % |
| 331 | Ham-sur-Heure-Nalinnes | 74,8 % |
| 332 | Sint-Genesius-Rode | 74,8 % |
| 333 | Zaventem | 74,7 % |
| 334 | Burg-Reuland | 74,7 % |
| 335 | Knokke-Heist | 74,7 % |
| 336 | Mettet | 74,7 % |
| 337 | Libramont-Chevigny | 74,7 % |
| 338 | Stoumont | 74,6 % |
| 339 | Les Bons Villers | 74,5 % |
| 340 | Diest | 74,5 % |
| 341 | Tienen | 74,5 % |
| 342 | Sainte-Ode | 74,5 % |
| 343 | Fauvillers | 74,4 % |
| 344 | Nassogne | 74,4 % |
| 345 | Vilvoorde | 74,4 % |
| 346 | Maaseik | 74,4 % |
| 347 | Tervuren | 74,3 % |
| 348 | Bitsingen | 74,2 % |
| 349 | Eeklo | 74,2 % |
| 350 | Saint-Léger | 74,2 % |
| 351 | Geldenaken | 74,2 % |
| 352 | Vloesberg | 74,2 % |
| 353 | Ouffet | 74,1 % |
| 354 | Oerle | 74,1 % |
| 355 | Boom | 74,0 % |
| 356 | Pont-à-Celles | 74,0 % |
| 357 | Raeren | 74,0 % |
| 358 | Quévy | 74,0 % |
| 359 | Court-Saint-Étienne | 73,9 % |
| 360 | Pecq | 73,9 % |
| 361 | Chièvres | 73,8 % |
| 362 | Rebecq | 73,8 % |
| 363 | Plombières | 73,8 % |
| 364 | Sint-Truiden | 73,7 % |
| 365 | Machelen | 73,7 % |
| 366 | Leuven | 73,7 % |
| 367 | Dilsen-Stokkem | 73,7 % |
| 368 | Yvoir | 73,6 % |
| 369 | Lens | 73,6 % |
| 370 | Beringen | 73,6 % |
| 371 | Anhée | 73,5 % |
| 372 | Gent | 73,5 % |
| 373 | Rumes | 73,4 % |
| 374 | Terhulpen | 73,3 % |
| 375 | Houffalize | 73,3 % |
| 376 | Rendeux | 73,3 % |
| 377 | Malmedy | 73,3 % |
| 378 | Bastenaken | 73,3 % |
| 379 | Chiny | 73,2 % |
| 380 | Esneux | 73,1 % |
| 381 | Gouvy | 73,1 % |
| 382 | Sint-Niklaas | 73,1 % |
| 383 | Estaimpuis | 73,0 % |
| 384 | Soumagne | 73,0 % |
| 385 | Rixensart | 73,0 % |
| 386 | Paliseul | 73,0 % |
| 387 | Seneffe | 72,9 % |
| 388 | Edingen | 72,9 % |
| 389 | Linkebeek | 72,8 % |
| 390 | Limburg | 72,8 % |
| 391 | Somme-Leuze | 72,8 % |
| 392 | Leopoldsburg | 72,8 % |
| 393 | Bredene | 72,8 % |
| 394 | Écaussinnes | 72,8 % |
| 395 | Daverdisse | 72,7 % |
| 396 | De Haan | 72,6 % |
| 397 | Lobbes | 72,5 % |
| 398 | Lanaken | 72,5 % |
| 399 | Chaudfontaine | 72,3 % |
| 400 | Trois-Ponts | 72,3 % |
| 401 | Musson | 72,3 % |
| 402 | Gerpinnes | 72,1 % |
| 403 | Nijvel | 72,1 % |
| 404 | Herstappe | 72,1 % |
| 405 | Houyet | 72,1 % |
| 406 | Welkenraedt | 72,1 % |
| 407 | Wellin | 72,1 % |
| 408 | Meix-devant-Virton | 72,1 % |
| 409 | Jurbeke | 72,1 % |
| 410 | Awans | 72,1 % |
| 411 | Wanze | 72,0 % |
| 412 | Bièvre | 71,9 % |
| 413 | Zelzate | 71,8 % |
| 414 | Lasne | 71,8 % |
| 415 | Walcourt | 71,8 % |
| 416 | Waver | 71,7 % |
| 417 | Herbeumont | 71,7 % |
| 418 | Turnhout | 71,7 % |
| 419 | Trooz | 71,7 % |
| 420 | Brugelette | 71,7 % |
| 421 | Aat | 71,7 % |
| 422 | Fosses-la-Ville | 71,6 % |
| 423 | La Roche-en-Ardenne | 71,6 % |
| 424 | Montigny-le-Tilleul | 71,6 % |
| 425 | Ciney | 71,6 % |
| 426 | Wezembeek-Oppem | 71,5 % |
| 427 | Hotton | 71,5 % |
| 428 | Lierneux | 71,5 % |
| 429 | Heusden-Zolder | 71,4 % |
| 430 | Messancy | 71,4 % |
| 431 | Aywaille | 71,3 % |
| 432 | Honnelles | 71,3 % |
| 433 | Tellin | 71,3 % |
| 434 | Houthalen-Helchteren | 71,3 % |
| 435 | Onhaye | 71,3 % |
| 436 | Leuze-en-Hainaut | 71,2 % |
| 437 | Le Rœulx | 71,2 % |
| 438 | Martelange | 71,2 % |
| 439 | Tubeke | 71,2 % |
| 440 | 's-Gravenbrakel | 71,1 % |
| 441 | Pepinster | 71,0 % |
| 442 | Koksijde | 70,9 % |
| 443 | Mesen | 70,8 % |
| 444 | Saint-Georges-sur-Meuse | 70,8 % |
| 445 | Cerfontaine | 70,6 % |
| 446 | Nieuwpoort | 70,5 % |
| 447 | Antoing | 70,4 % |
| 448 | Bertrix | 70,3 % |
| 449 | Érezée | 70,2 % |
| 450 | Borgworm | 70,1 % |
| 451 | Saint-Hubert | 69,9 % |
| 452 | Belle | 69,9 % |
| 453 | Waterloo | 69,9 % |
| 454 | Rouvroy | 69,9 % |
| 455 | Beaumont | 69,9 % |
| 456 | Vielsalm | 69,7 % |
| 457 | Middelkerke | 69,6 % |
| 458 | Andenne | 69,6 % |
| 459 | Jemeppe-sur-Sambre | 69,6 % |
| 460 | Thuin | 69,4 % |
| 461 | Aarlen | 69,4 % |
| 462 | Estinnes | 69,4 % |
| 463 | Komen-Waasten | 69,4 % |
| 464 | Ronse | 69,2 % |
| 465 | Moeskroen | 69,2 % |
| 466 | Rochefort | 69,1 % |
| 467 | Gedinne | 69,1 % |
| 468 | Eupen | 69,1 % |
| 469 | Comblain-au-Pont | 69,0 % |
| 470 | Marche-en-Famenne | 68,9 % |
| 471 | Kraainem | 68,9 % |
| 472 | Beauraing | 68,6 % |
| 473 | Sivry-Rance | 68,5 % |
| 474 | Oupeye | 68,5 % |
| 475 | Amay | 68,5 % |
| 476 | Durbuy | 68,3 % |
| 477 | Florennes | 68,3 % |
| 478 | Zinnik | 68,2 % |
| 479 | Oudergem | 68,1 % |
| 480 | Lessen | 68,1 % |
| 481 | Doische | 67,9 % |
| 482 | Wezet | 67,9 % |
| 483 | Hamoir | 67,8 % |
| 484 | Péruwelz | 67,8 % |
| 485 | De Panne | 67,7 % |
| 486 | Philippeville | 67,7 % |
| 487 | Genk | 67,6 % |
| 488 | Antwerpen | 67,5 % |
| 489 | Bouillon | 67,3 % |
| 490 | Merbes-le-Château | 67,3 % |
| 491 | Oostende | 67,3 % |
| 492 | Maasmechelen | 67,1 % |
| 493 | Beyne-Heusay | 67,0 % |
| 494 | Kelmis | 66,9 % |
| 495 | Aubange | 66,9 % |
| 496 | Sint-Pieters-Woluwe | 66,8 % |
| 497 | Blankenberge | 66,8 % |
| 498 | Engis | 66,6 % |
| 499 | Fléron | 66,5 % |
| 500 | Flémalle | 66,4 % |
| 501 | Virton | 66,4 % |
| 502 | Bernissart | 66,4 % |
| 503 | Sint-Lambrechts-Woluwe | 66,0 % |
| 504 | Ottignies-Louvain-la-Neuve | 65,9 % |
| 505 | Florenville | 65,7 % |
| 506 | Spa | 65,7 % |
| 507 | Watermaal-Bosvoorde | 65,5 % |
| 508 | Ukkel | 65,5 % |
| 509 | Doornik | 65,4 % |
| 510 | Saint-Ghislain | 65,2 % |
| 511 | Fleurus | 65,1 % |
| 512 | Sambreville | 64,9 % |
| 513 | Froidchapelle | 64,7 % |
| 514 | Namen | 64,7 % |
| 515 | Chapelle-lez-Herlaimont | 64,4 % |
| 516 | Binche | 64,2 % |
| 517 | Grâce-Hollogne | 64,2 % |
| 518 | Vresse-sur-Semois | 64,2 % |
| 519 | Chimay | 64,0 % |
| 520 | Jette | 63,9 % |
| 521 | Ganshoren | 63,8 % |
| 522 | Etterbeek | 63,8 % |
| 523 | Ans | 63,8 % |
| 524 | Momignies | 63,7 % |
| 525 | Courcelles | 63,6 % |
| 526 | Anderlues | 63,6 % |
| 527 | Sint-Agatha-Berchem | 63,6 % |
| 528 | Hoei | 63,0 % |
| 529 | Fontaine-l'Évêque | 62,8 % |
| 530 | Dinant | 62,5 % |
| 531 | Morlanwelz | 62,5 % |
| 532 | Erquelinnes | 62,3 % |
| 533 | Couvin | 62,2 % |
| 534 | Aiseau-Presles | 61,9 % |
| 535 | Vorst | 61,4 % |
| 536 | Manage | 61,1 % |
| 537 | Herstal | 61,0 % |
| 538 | Koekelberg | 60,9 % |
| 539 | Elsene | 60,7 % |
| 540 | Dour | 60,6 % |
| 541 | Frameries | 60,5 % |
| 542 | Hensies | 60,4 % |
| 543 | Viroinval | 59,9 % |
| 544 | Evere | 59,5 % |
| 545 | Bergen | 59,3 % |
| 546 | Saint-Nicolas | 59,1 % |
| 547 | Sint-Gillis | 58,7 % |
| 548 | La Louvière | 58,5 % |
| 549 | Schaarbeek | 58,2 % |
| 550 | Châtelet | 57,3 % |
| 551 | Verviers | 57,2 % |
| 552 | Brussel | 57,2 % |
| 553 | Seraing | 57,0 % |
| 554 | Anderlecht | 56,6 % |
| 555 | Quiévrain | 56,1 % |
| 556 | Quaregnon | 55,7 % |
| 557 | Hastière | 55,4 % |
| 558 | Luik | 55,4 % |
| 559 | Colfontaine | 55,4 % |
| 560 | Boussu | 55,2 % |
| 561 | Dison | 54,8 % |
| 562 | Charleroi | 54,0 % |
| 563 | Sint-Jans-Molenbeek | 51,8 % |
| 564 | Sint-Joost-ten-Node | 51,0 % |
| 565 | Farciennes | 50,0 % |
Referentiedatum: 1 januari 2021 · Bron: Statbel — Census 2021
Download de data als CSV: employment-2021.csv (kolommen: nis, employment_rate, population_20_64, employed_20_64, unemployment_rate, jobs, employed_residents, job_ratio).