Werkgelegenheid in de provincie Oost-Vlaanderen 2021

Werkgelegenheidsgraad 20–64 jaar (1 januari 2021) in Oost-Vlaanderen: 77,4 % — gewogen gemiddelde van 55 gemeenten.

Ter vergelijking: België 71,7 % — Oost-Vlaanderen zit 5,7 procentpunt boven het Belgische cijfer.

Over deze cijfers: bron Statbel — Census 2021, referentieperiode 1 januari 2021; bijgewerkt op .

Oost-Vlaanderen in de ranglijst van alle gemeenten

#GemeenteWerkgelegenheidsgraad 20–64 jaar (1 januari 2021)
1Horebeke85,1 %
2Kruisem83,3 %
3Wortegem-Petegem83,0 %
4Maarkedal82,5 %
5Aalter82,5 %
6Sint-Lievens-Houtem82,2 %
7Oosterzele82,1 %
8Zulte82,0 %
9Kluisbergen82,0 %
10Nazareth-De Pinte81,6 %
11Deinze81,5 %
12Zwalm81,5 %
13Kaprijke81,4 %
14Lochristi81,2 %
15Maldegem80,9 %
16Merelbeke-Melle80,9 %
17Lierde80,9 %
18Laarne80,8 %
19Destelbergen80,8 %
20Evergem80,8 %
21Buggenhout80,7 %
22Herzele80,5 %
23Sint-Laureins80,5 %
24Assenede80,5 %
25Lebbeke80,4 %
26Gavere80,3 %
27Wichelen80,3 %
28Lievegem79,9 %
29Haaltert79,9 %
30Brakel79,3 %
31Lede79,3 %
32Zottegem79,1 %
33Erpe-Mere79,1 %
34Sint-Martens-Latem78,9 %
35Berlare78,7 %
36Hamme78,7 %
37Sint-Gillis-Waas78,6 %
38Waasmunster78,6 %
39Stekene78,6 %
40Oudenaarde78,2 %
41Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht77,9 %
42Wetteren77,5 %
43Ninove77,3 %
44Dendermonde77,1 %
45Denderleeuw77,1 %
46Zele76,7 %
47Lokeren76,5 %
48Temse76,1 %
49Geraardsbergen75,5 %
50Aalst75,3 %
51Eeklo74,2 %
52Gent73,5 %
53Sint-Niklaas73,1 %
54Zelzate71,8 %
55Ronse69,2 %