Werkgelegenheid in de provincie Vlaams-Brabant 2021

Werkgelegenheidsgraad 20–64 jaar (1 januari 2021) in Vlaams-Brabant: 77,7 % — gewogen gemiddelde van 63 gemeenten.

Ter vergelijking: België 71,7 % — Vlaams-Brabant zit 6,0 procentpunt boven het Belgische cijfer.

Over deze cijfers: bron Statbel — Census 2021, referentieperiode 1 januari 2021; bijgewerkt op .

Vlaams-Brabant in de ranglijst van alle gemeenten

#GemeenteWerkgelegenheidsgraad 20–64 jaar (1 januari 2021)
1Pepingen82,5 %
2Boutersem82,4 %
3Glabbeek82,0 %
4Boortmeerbeek82,0 %
5Kortenaken81,9 %
6Kampenhout81,9 %
7Bertem81,7 %
8Opwijk81,6 %
9Affligem81,5 %
10Rotselaar81,5 %
11Pajottegem81,4 %
12Linter81,3 %
13Holsbeek81,3 %
14Londerzeel81,2 %
15Haacht81,2 %
16Bever81,0 %
17Zemst81,0 %
18Ternat81,0 %
19Bekkevoort80,8 %
20Herent80,8 %
21Merchtem80,7 %
22Tielt-Winge80,6 %
23Kapelle-op-den-Bos80,5 %
24Hoegaarden80,4 %
25Lubbeek80,1 %
26Roosdaal80,1 %
27Huldenberg80,1 %
28Lennik80,1 %
29Begijnendijk79,9 %
30Geetbets79,8 %
31Oud-Heverlee79,7 %
32Tremelo79,5 %
33Steenokkerzeel79,4 %
34Aarschot79,4 %
35Kortenberg79,2 %
36Hoeilaart79,1 %
37Zoutleeuw78,9 %
38Meise78,5 %
39Keerbergen78,5 %
40Halle78,4 %
41Beersel78,0 %
42Scherpenheuvel-Zichem77,8 %
43Overijse77,7 %
44Bierbeek77,7 %
45Liedekerke77,5 %
46Dilbeek77,4 %
47Grimbergen77,4 %
48Landen77,3 %
49Asse76,6 %
50Sint-Pieters-Leeuw76,0 %
51Wemmel75,1 %
52Drogenbos75,1 %
53Sint-Genesius-Rode74,8 %
54Zaventem74,7 %
55Diest74,5 %
56Tienen74,5 %
57Vilvoorde74,4 %
58Tervuren74,3 %
59Machelen73,7 %
60Leuven73,7 %
61Linkebeek72,8 %
62Wezembeek-Oppem71,5 %
63Kraainem68,9 %