Werkzoekenden met uitkering in de provincie Limburg 2025

Werkzoekenden met een werkloosheidsuitkering (2025) in Limburg: 2,4 per 100 inw. 18–64 — gewogen gemiddelde van 37 gemeenten.

Ter vergelijking: België 4,1 per 100 inw. 18–64 — Limburg zit 1,7 procentpunt onder het Belgische cijfer.

Over deze cijfers: bron RVA — Volledige werkloosheid per gemeente, referentieperiode 2025, jaargemiddelde; bijgewerkt op .

Limburg in de ranglijst van alle gemeenten

#GemeenteWerkzoekenden met een werkloosheidsuitkering (2025)
1Genk3,2 per 100 inw. 18–64
2Maasmechelen3,1 per 100 inw. 18–64
3Sint-Truiden2,9 per 100 inw. 18–64
4Houthalen-Helchteren2,8 per 100 inw. 18–64
5Tongeren-Borgloon2,7 per 100 inw. 18–64
6Hasselt2,7 per 100 inw. 18–64
7Leopoldsburg2,6 per 100 inw. 18–64
8Dilsen-Stokkem2,6 per 100 inw. 18–64
9As2,5 per 100 inw. 18–64
10Heusden-Zolder2,4 per 100 inw. 18–64
11Beringen2,3 per 100 inw. 18–64
12Bilzen-Hoeselt2,3 per 100 inw. 18–64
13Lommel2,3 per 100 inw. 18–64
14Lanaken2,3 per 100 inw. 18–64
15Gingelom2,2 per 100 inw. 18–64
16Pelt2,2 per 100 inw. 18–64
17Maaseik2,2 per 100 inw. 18–64
18Bree2,2 per 100 inw. 18–64
19Diepenbeek2,1 per 100 inw. 18–64
20Heers2,1 per 100 inw. 18–64
21Zonhoven2,1 per 100 inw. 18–64
22Riemst2,1 per 100 inw. 18–64
23Hechtel-Eksel2,0 per 100 inw. 18–64
24Herk-de-Stad2,0 per 100 inw. 18–64
25Hamont-Achel2,0 per 100 inw. 18–64
26Zutendaal2,0 per 100 inw. 18–64
27Voeren2,0 per 100 inw. 18–64
28Tessenderlo-Ham1,9 per 100 inw. 18–64
29Lummen1,9 per 100 inw. 18–64
30Halen1,9 per 100 inw. 18–64
31Wellen1,8 per 100 inw. 18–64
32Alken1,8 per 100 inw. 18–64
33Kinrooi1,8 per 100 inw. 18–64
34Oudsbergen1,8 per 100 inw. 18–64
35Peer1,7 per 100 inw. 18–64
36Bocholt1,7 per 100 inw. 18–64
37Nieuwerkerken1,5 per 100 inw. 18–64