Werkgelegenheidsgraad 20–64 jaar (1 januari 2021) in Antwerpen: 74,7 % — gewogen gemiddelde van 67 gemeenten.
Dat is 3,0 procentpunt hoger dan het Belgische cijfer (71,7 %).
Over deze cijfers: bron Statbel — Census 2021, referentieperiode 1 januari 2021; bijgewerkt op .
Antwerpen in de ranglijst van alle gemeenten
| # | Gemeente | Werkgelegenheidsgraad 20–64 jaar (1 januari 2021) |
|---|---|---|
| 1 | Rumst | 81,0 % |
| 2 | Putte | 80,6 % |
| 3 | Ranst | 80,5 % |
| 4 | Rijkevorsel | 80,2 % |
| 5 | Zandhoven | 80,2 % |
| 6 | Sint-Katelijne-Waver | 80,0 % |
| 7 | Bonheiden | 80,0 % |
| 8 | Kontich | 79,9 % |
| 9 | Puurs-Sint-Amands | 79,9 % |
| 10 | Nijlen | 79,7 % |
| 11 | Schelle | 79,7 % |
| 12 | Lint | 79,6 % |
| 13 | Niel | 79,5 % |
| 14 | Retie | 79,5 % |
| 15 | Berlaar | 79,5 % |
| 16 | Bornem | 79,3 % |
| 17 | Heist-op-den-Berg | 79,3 % |
| 18 | Hoogstraten | 79,3 % |
| 19 | Vosselaar | 79,2 % |
| 20 | Arendonk | 79,1 % |
| 21 | Kalmthout | 79,1 % |
| 22 | Brecht | 79,1 % |
| 23 | Balen | 79,1 % |
| 24 | Laakdal | 79,1 % |
| 25 | Beerse | 78,8 % |
| 26 | Wuustwezel | 78,8 % |
| 27 | Kasterlee | 78,8 % |
| 28 | Hulshout | 78,7 % |
| 29 | Herenthout | 78,7 % |
| 30 | Westerlo | 78,7 % |
| 31 | Stabroek | 78,6 % |
| 32 | Aartselaar | 78,6 % |
| 33 | Grobbendonk | 78,6 % |
| 34 | Hove | 78,6 % |
| 35 | Malle | 78,5 % |
| 36 | Meerhout | 78,5 % |
| 37 | Wommelgem | 78,4 % |
| 38 | Dessel | 78,3 % |
| 39 | Zoersel | 78,3 % |
| 40 | Ravels | 78,3 % |
| 41 | Lille | 78,2 % |
| 42 | Vorselaar | 78,2 % |
| 43 | Baarle-Hertog | 78,1 % |
| 44 | Hemiksem | 78,0 % |
| 45 | Schilde | 77,9 % |
| 46 | Kapellen | 77,9 % |
| 47 | Oud-Turnhout | 77,9 % |
| 48 | Wijnegem | 77,8 % |
| 49 | Edegem | 77,8 % |
| 50 | Duffel | 77,8 % |
| 51 | Olen | 77,6 % |
| 52 | Schoten | 77,5 % |
| 53 | Boechout | 77,5 % |
| 54 | Herselt | 77,5 % |
| 55 | Geel | 77,5 % |
| 56 | Merksplas | 77,4 % |
| 57 | Mortsel | 76,7 % |
| 58 | Essen | 76,5 % |
| 59 | Lier | 75,9 % |
| 60 | Herentals | 75,5 % |
| 61 | Willebroek | 75,4 % |
| 62 | Mol | 75,4 % |
| 63 | Brasschaat | 75,3 % |
| 64 | Mechelen | 75,0 % |
| 65 | Boom | 74,0 % |
| 66 | Turnhout | 71,7 % |
| 67 | Antwerpen | 67,5 % |