Werkzoekenden met een werkloosheidsuitkering (2025) in Namen: 4,9 per 100 inw. 18–64 — gewogen gemiddelde van 38 gemeenten.
Ter vergelijking: België 4,1 per 100 inw. 18–64 — Namen zit 0,8 procentpunt boven het Belgische cijfer.
Over deze cijfers: bron RVA — Volledige werkloosheid per gemeente, referentieperiode 2025, jaargemiddelde; bijgewerkt op .
Namen in de ranglijst van alle gemeenten
| # | Gemeente | Werkzoekenden met een werkloosheidsuitkering (2025) |
|---|---|---|
| 1 | Hastière | 7,4 per 100 inw. 18–64 |
| 2 | Viroinval | 6,1 per 100 inw. 18–64 |
| 3 | Namen | 5,8 per 100 inw. 18–64 |
| 4 | Houyet | 5,8 per 100 inw. 18–64 |
| 5 | Sambreville | 5,7 per 100 inw. 18–64 |
| 6 | Dinant | 5,7 per 100 inw. 18–64 |
| 7 | Couvin | 5,6 per 100 inw. 18–64 |
| 8 | Beauraing | 5,3 per 100 inw. 18–64 |
| 9 | Andenne | 5,2 per 100 inw. 18–64 |
| 10 | Jemeppe-sur-Sambre | 5,1 per 100 inw. 18–64 |
| 11 | Philippeville | 5,0 per 100 inw. 18–64 |
| 12 | Vresse-sur-Semois | 5,0 per 100 inw. 18–64 |
| 13 | Gedinne | 5,0 per 100 inw. 18–64 |
| 14 | Rochefort | 5,0 per 100 inw. 18–64 |
| 15 | Ciney | 4,9 per 100 inw. 18–64 |
| 16 | Fosses-la-Ville | 4,8 per 100 inw. 18–64 |
| 17 | Doische | 4,7 per 100 inw. 18–64 |
| 18 | Anhée | 4,5 per 100 inw. 18–64 |
| 19 | Florennes | 4,4 per 100 inw. 18–64 |
| 20 | Walcourt | 4,4 per 100 inw. 18–64 |
| 21 | Cerfontaine | 4,3 per 100 inw. 18–64 |
| 22 | Onhaye | 4,3 per 100 inw. 18–64 |
| 23 | Gembloers | 4,2 per 100 inw. 18–64 |
| 24 | Bièvre | 4,2 per 100 inw. 18–64 |
| 25 | Yvoir | 4,2 per 100 inw. 18–64 |
| 26 | Profondeville | 4,1 per 100 inw. 18–64 |
| 27 | Sombreffe | 3,8 per 100 inw. 18–64 |
| 28 | Floreffe | 3,8 per 100 inw. 18–64 |
| 29 | Gesves | 3,7 per 100 inw. 18–64 |
| 30 | Mettet | 3,7 per 100 inw. 18–64 |
| 31 | Ohey | 3,6 per 100 inw. 18–64 |
| 32 | Somme-Leuze | 3,5 per 100 inw. 18–64 |
| 33 | Assesse | 3,4 per 100 inw. 18–64 |
| 34 | Havelange | 3,4 per 100 inw. 18–64 |
| 35 | Éghezée | 3,4 per 100 inw. 18–64 |
| 36 | Hamois | 3,2 per 100 inw. 18–64 |
| 37 | La Bruyère | 3,0 per 100 inw. 18–64 |
| 38 | Fernelmont | 2,8 per 100 inw. 18–64 |