Werkzoekenden met uitkering in de provincie Luxemburg 2025

Werkzoekenden met een werkloosheidsuitkering (2025) in Luxemburg: 3,9 per 100 inw. 18–64 — gewogen gemiddelde van 43 gemeenten.

Ter vergelijking: België 4,1 per 100 inw. 18–64 — Luxemburg zit 0,2 procentpunt onder het Belgische cijfer.

Over deze cijfers: bron RVA — Volledige werkloosheid per gemeente, referentieperiode 2025, jaargemiddelde; bijgewerkt op .

Luxemburg in de ranglijst van alle gemeenten

#GemeenteWerkzoekenden met een werkloosheidsuitkering (2025)
1Bouillon6,3 per 100 inw. 18–64
2Florenville5,7 per 100 inw. 18–64
3Rouvroy4,9 per 100 inw. 18–64
4Hotton4,9 per 100 inw. 18–64
5Durbuy4,8 per 100 inw. 18–64
6Érezée4,7 per 100 inw. 18–64
7La Roche-en-Ardenne4,6 per 100 inw. 18–64
8Virton4,6 per 100 inw. 18–64
9Houffalize4,5 per 100 inw. 18–64
10Daverdisse4,4 per 100 inw. 18–64
11Aarlen4,4 per 100 inw. 18–64
12Herbeumont4,4 per 100 inw. 18–64
13Martelange4,4 per 100 inw. 18–64
14Vielsalm4,4 per 100 inw. 18–64
15Aubange4,3 per 100 inw. 18–64
16Marche-en-Famenne4,2 per 100 inw. 18–64
17Rendeux4,1 per 100 inw. 18–64
18Tellin4,0 per 100 inw. 18–64
19Sainte-Ode4,0 per 100 inw. 18–64
20Bertrix3,9 per 100 inw. 18–64
21Chiny3,9 per 100 inw. 18–64
22Musson3,8 per 100 inw. 18–64
23Bastenaken3,7 per 100 inw. 18–64
24Neufchâteau3,7 per 100 inw. 18–64
25Libramont-Chevigny3,6 per 100 inw. 18–64
26Paliseul3,6 per 100 inw. 18–64
27Messancy3,5 per 100 inw. 18–64
28Wellin3,5 per 100 inw. 18–64
29Nassogne3,5 per 100 inw. 18–64
30Saint-Hubert3,5 per 100 inw. 18–64
31Libin3,2 per 100 inw. 18–64
32Gouvy3,2 per 100 inw. 18–64
33Manhay3,1 per 100 inw. 18–64
34Meix-devant-Virton3,0 per 100 inw. 18–64
35Tintigny2,8 per 100 inw. 18–64
36Saint-Léger2,7 per 100 inw. 18–64
37Vaux-sur-Sûre2,7 per 100 inw. 18–64
38Étalle2,6 per 100 inw. 18–64
39Habay2,6 per 100 inw. 18–64
40Léglise2,5 per 100 inw. 18–64
41Fauvillers2,5 per 100 inw. 18–64
42Tenneville2,5 per 100 inw. 18–64
43Attert2,4 per 100 inw. 18–64