Werkzoekenden met uitkering in de provincie Luik 2025

Werkzoekenden met een werkloosheidsuitkering (2025) in Luik: 5,9 per 100 inw. 18–64 — gewogen gemiddelde van 84 gemeenten.

Ter vergelijking: België 4,1 per 100 inw. 18–64 — Luik zit 1,8 procentpunt boven het Belgische cijfer.

Over deze cijfers: bron RVA — Volledige werkloosheid per gemeente, referentieperiode 2025, jaargemiddelde; bijgewerkt op .

Luik in de ranglijst van alle gemeenten

#GemeenteWerkzoekenden met een werkloosheidsuitkering (2025)
1Luik8,6 per 100 inw. 18–64
2Seraing7,9 per 100 inw. 18–64
3Verviers7,8 per 100 inw. 18–64
4Herstal7,7 per 100 inw. 18–64
5Dison7,5 per 100 inw. 18–64
6Saint-Nicolas7,3 per 100 inw. 18–64
7Hoei6,9 per 100 inw. 18–64
8Ans6,6 per 100 inw. 18–64
9Flémalle6,6 per 100 inw. 18–64
10Grâce-Hollogne6,6 per 100 inw. 18–64
11Trooz6,2 per 100 inw. 18–64
12Engis6,1 per 100 inw. 18–64
13Beyne-Heusay6,1 per 100 inw. 18–64
14Pepinster6,0 per 100 inw. 18–64
15Comblain-au-Pont5,9 per 100 inw. 18–64
16Oupeye5,8 per 100 inw. 18–64
17Spa5,7 per 100 inw. 18–64
18Hamoir5,5 per 100 inw. 18–64
19Fléron5,4 per 100 inw. 18–64
20Amay5,4 per 100 inw. 18–64
21Aywaille5,2 per 100 inw. 18–64
22Wezet5,2 per 100 inw. 18–64
23Oerle5,1 per 100 inw. 18–64
24Chaudfontaine5,0 per 100 inw. 18–64
25Welkenraedt5,0 per 100 inw. 18–64
26Borgworm5,0 per 100 inw. 18–64
27Saint-Georges-sur-Meuse4,9 per 100 inw. 18–64
28Limburg4,9 per 100 inw. 18–64
29Esneux4,9 per 100 inw. 18–64
30Awans4,6 per 100 inw. 18–64
31Marchin4,5 per 100 inw. 18–64
32Plombières4,5 per 100 inw. 18–64
33Kelmis4,5 per 100 inw. 18–64
34Wanze4,4 per 100 inw. 18–64
35Juprelle4,4 per 100 inw. 18–64
36Trois-Ponts4,4 per 100 inw. 18–64
37Ferrières4,3 per 100 inw. 18–64
38Soumagne4,3 per 100 inw. 18–64
39Baelen4,3 per 100 inw. 18–64
40Eupen4,3 per 100 inw. 18–64
41Bitsingen4,3 per 100 inw. 18–64
42Neupré4,3 per 100 inw. 18–64
43Anthisnes4,3 per 100 inw. 18–64
44Blegny4,2 per 100 inw. 18–64
45Villers-le-Bouillet4,2 per 100 inw. 18–64
46Crisnée4,1 per 100 inw. 18–64
47Malmedy4,1 per 100 inw. 18–64
48Hannuit4,1 per 100 inw. 18–64
49Berloz4,1 per 100 inw. 18–64
50Sprimont4,1 per 100 inw. 18–64
51Stavelot4,0 per 100 inw. 18–64
52Herve4,0 per 100 inw. 18–64
53Stoumont4,0 per 100 inw. 18–64
54Aubel3,9 per 100 inw. 18–64
55Wasseiges3,8 per 100 inw. 18–64
56Ouffet3,8 per 100 inw. 18–64
57Remicourt3,8 per 100 inw. 18–64
58Donceel3,8 per 100 inw. 18–64
59Lierneux3,7 per 100 inw. 18–64
60Lijsem3,7 per 100 inw. 18–64
61Dalhem3,7 per 100 inw. 18–64
62Weismes3,6 per 100 inw. 18–64
63Clavier3,6 per 100 inw. 18–64
64Modave3,5 per 100 inw. 18–64
65Theux3,5 per 100 inw. 18–64
66Nandrin3,5 per 100 inw. 18–64
67Fexhe-le-Haut-Clocher3,5 per 100 inw. 18–64
68Burdinne3,5 per 100 inw. 18–64
69Faimes3,4 per 100 inw. 18–64
70Braives3,2 per 100 inw. 18–64
71Olne3,2 per 100 inw. 18–64
72Geer3,2 per 100 inw. 18–64
73Héron3,2 per 100 inw. 18–64
74Jalhay3,2 per 100 inw. 18–64
75Verlaine3,1 per 100 inw. 18–64
76Tinlot3,1 per 100 inw. 18–64
77Lontzen3,0 per 100 inw. 18–64
78Thimister-Clermont2,9 per 100 inw. 18–64
79Raeren2,5 per 100 inw. 18–64
80Bütgenbach1,6 per 100 inw. 18–64
81Sankt Vith1,6 per 100 inw. 18–64
82Büllingen1,3 per 100 inw. 18–64
83Amel1,2 per 100 inw. 18–64
84Burg-Reuland1,1 per 100 inw. 18–64