Werkzoekenden met uitkering in de provincie Henegouwen 2025

Werkzoekenden met een werkloosheidsuitkering (2025) in Henegouwen: 5,9 per 100 inw. 18–64 — gewogen gemiddelde van 69 gemeenten.

Ter vergelijking: België 4,1 per 100 inw. 18–64 — Henegouwen zit 1,8 procentpunt boven het Belgische cijfer.

Over deze cijfers: bron RVA — Volledige werkloosheid per gemeente, referentieperiode 2025, jaargemiddelde; bijgewerkt op .

Henegouwen in de ranglijst van alle gemeenten

#GemeenteWerkzoekenden met een werkloosheidsuitkering (2025)
1Chapelle-lez-Herlaimont8,1 per 100 inw. 18–64
2Farciennes7,8 per 100 inw. 18–64
3Charleroi7,6 per 100 inw. 18–64
4Quiévrain7,6 per 100 inw. 18–64
5Châtelet7,5 per 100 inw. 18–64
6Manage7,4 per 100 inw. 18–64
7La Louvière7,2 per 100 inw. 18–64
8Dour6,9 per 100 inw. 18–64
9Boussu6,9 per 100 inw. 18–64
10Erquelinnes6,7 per 100 inw. 18–64
11Quaregnon6,5 per 100 inw. 18–64
12Courcelles6,5 per 100 inw. 18–64
13Colfontaine6,3 per 100 inw. 18–64
14Frameries6,3 per 100 inw. 18–64
15Bergen6,2 per 100 inw. 18–64
16Hensies6,2 per 100 inw. 18–64
17Morlanwelz6,2 per 100 inw. 18–64
18Binche6,1 per 100 inw. 18–64
19Fontaine-l'Évêque6,0 per 100 inw. 18–64
20Anderlues6,0 per 100 inw. 18–64
21Moeskroen6,0 per 100 inw. 18–64
22Froidchapelle5,8 per 100 inw. 18–64
23Aiseau-Presles5,6 per 100 inw. 18–64
24Bernissart5,6 per 100 inw. 18–64
25Doornik5,6 per 100 inw. 18–64
26Beaumont5,6 per 100 inw. 18–64
27Antoing5,5 per 100 inw. 18–64
28Chimay5,5 per 100 inw. 18–64
29Seneffe5,5 per 100 inw. 18–64
30Fleurus5,4 per 100 inw. 18–64
31Komen-Waasten5,4 per 100 inw. 18–64
32Péruwelz5,4 per 100 inw. 18–64
33Merbes-le-Château5,2 per 100 inw. 18–64
34Estinnes5,1 per 100 inw. 18–64
35Momignies5,0 per 100 inw. 18–64
36Lessen5,0 per 100 inw. 18–64
37Honnelles5,0 per 100 inw. 18–64
38's-Gravenbrakel5,0 per 100 inw. 18–64
39Leuze-en-Hainaut5,0 per 100 inw. 18–64
40Saint-Ghislain5,0 per 100 inw. 18–64
41Sivry-Rance4,9 per 100 inw. 18–64
42Le Rœulx4,9 per 100 inw. 18–64
43Thuin4,8 per 100 inw. 18–64
44Montigny-le-Tilleul4,7 per 100 inw. 18–64
45Aat4,7 per 100 inw. 18–64
46Gerpinnes4,6 per 100 inw. 18–64
47Pecq4,6 per 100 inw. 18–64
48Zinnik4,6 per 100 inw. 18–64
49Écaussinnes4,6 per 100 inw. 18–64
50Pont-à-Celles4,3 per 100 inw. 18–64
51Lobbes4,2 per 100 inw. 18–64
52Estaimpuis4,2 per 100 inw. 18–64
53Vloesberg4,1 per 100 inw. 18–64
54Brugelette4,1 per 100 inw. 18–64
55Edingen3,9 per 100 inw. 18–64
56Belle3,9 per 100 inw. 18–64
57Lens3,9 per 100 inw. 18–64
58Elzele3,8 per 100 inw. 18–64
59Quévy3,7 per 100 inw. 18–64
60Celles3,7 per 100 inw. 18–64
61Opzullik3,7 per 100 inw. 18–64
62Ham-sur-Heure-Nalinnes3,6 per 100 inw. 18–64
63Frasnes-lez-Anvaing3,6 per 100 inw. 18–64
64Les Bons Villers3,5 per 100 inw. 18–64
65Brunehaut3,5 per 100 inw. 18–64
66Chièvres3,4 per 100 inw. 18–64
67Rumes3,4 per 100 inw. 18–64
68Jurbeke3,1 per 100 inw. 18–64
69Mont-de-l'Enclus2,2 per 100 inw. 18–64