Werkzoekenden met een werkloosheidsuitkering (2025) in Halle-Vilvoorde (arrondissement): 2,1 per 100 inw. 18–64 — gewogen gemiddelde van 33 gemeenten.
Dat is 2,0 procentpunt lager dan het Belgische cijfer (4,1 per 100 inw. 18–64).
Over deze cijfers: bron RVA — Volledige werkloosheid per gemeente, referentieperiode 2025, jaargemiddelde; bijgewerkt op .
Werkloosheid per gemeente: waar is het aandeel werkzoekenden met een uitkering het hoogst? (2025)
| # | Gemeente | Werkzoekenden met een werkloosheidsuitkering (2025) |
|---|---|---|
| 1 | Linkebeek | 3,4 per 100 inw. 18–64 |
| 2 | Vilvoorde | 3,0 per 100 inw. 18–64 |
| 3 | Drogenbos | 2,7 per 100 inw. 18–64 |
| 4 | Machelen | 2,7 per 100 inw. 18–64 |
| 5 | Wemmel | 2,5 per 100 inw. 18–64 |
| 6 | Sint-Pieters-Leeuw | 2,4 per 100 inw. 18–64 |
| 7 | Zaventem | 2,4 per 100 inw. 18–64 |
| 8 | Grimbergen | 2,4 per 100 inw. 18–64 |
| 9 | Asse | 2,3 per 100 inw. 18–64 |
| 10 | Liedekerke | 2,3 per 100 inw. 18–64 |
| 11 | Halle | 2,2 per 100 inw. 18–64 |
| 12 | Sint-Genesius-Rode | 2,2 per 100 inw. 18–64 |
| 13 | Dilbeek | 2,2 per 100 inw. 18–64 |
| 14 | Kraainem | 2,0 per 100 inw. 18–64 |
| 15 | Beersel | 2,0 per 100 inw. 18–64 |
| 16 | Meise | 1,9 per 100 inw. 18–64 |
| 17 | Hoeilaart | 1,9 per 100 inw. 18–64 |
| 18 | Wezembeek-Oppem | 1,8 per 100 inw. 18–64 |
| 19 | Bever | 1,8 per 100 inw. 18–64 |
| 20 | Overijse | 1,8 per 100 inw. 18–64 |
| 21 | Merchtem | 1,8 per 100 inw. 18–64 |
| 22 | Steenokkerzeel | 1,7 per 100 inw. 18–64 |
| 23 | Opwijk | 1,6 per 100 inw. 18–64 |
| 24 | Londerzeel | 1,6 per 100 inw. 18–64 |
| 25 | Ternat | 1,6 per 100 inw. 18–64 |
| 26 | Kapelle-op-den-Bos | 1,5 per 100 inw. 18–64 |
| 27 | Affligem | 1,5 per 100 inw. 18–64 |
| 28 | Zemst | 1,5 per 100 inw. 18–64 |
| 29 | Kampenhout | 1,5 per 100 inw. 18–64 |
| 30 | Pajottegem | 1,4 per 100 inw. 18–64 |
| 31 | Roosdaal | 1,4 per 100 inw. 18–64 |
| 32 | Lennik | 1,3 per 100 inw. 18–64 |
| 33 | Pepingen | 1,3 per 100 inw. 18–64 |